Iedereen kent ze en jullie zullen er ongetwijfeld net zon hekel aan hebben als ik.Alleen al die arrogante blik in hun ogen laat mijn bloed koken. Daarom heb ik als fanatieke kikkerhater dit stappenplan ontwikkeld om zo een steentje bij te dragen aan de endlosung aan deze plaag.
Stap 1 : Een kikker is vaak te vinden in de buurt van water dus daar gaan we als eerste naartoe,je kan ze herkennen aan hun luidruchtige gekraak.
Stap 2 : Besluip de kikker van achteren en hou het prikkertje paraat maar zorg dat die arrogante klootzak je niet ziet.
Stap 3 : Houdt de prikker tussen duim en wijsvinger en druk met brute kracht de prikker door de achterpoot van deze groene teringlijer en je zal zien dat ie geen kant meer opkan.
Stap 4 : Pak de de schoft beet met duim en wijsvinger achter zijn hoofd zodat ie geen verzet kan plegen en kijk hem diep in de ogen aan.
Stap 5 : Terwijl je dit achterbaks stuk vreten in de ogen aankijkt fluister je zachtjes in zijn oor wat je allemaal van plan bent en blijft hem strak in de ogen aankijken.dit zal zijn geest breken,omdat het van nature laffe beesten zijn met een lage pijngrens.
Stap 6:Draai de kikker voorzichtig om zodat ie met zijn anus richting jou gekeerd is en spreid met 2 wijsvingers de benen van deze schoft en spuug op die walgelijke groene kringspier van dit monster en lach hem op een sadistische wijze uit.
Stap 7: Pak het rietje en laat dit duidelijk aan hem zien,hier zal ie waarschijnlijk erg van schrikken en mogelijk zal hij over je hand ontlasten en urineren.Trek hier niks van aan en zeg tegen hem dat het hem meer pijn gaat doen dan jou en breng het rietje in bij deze groene kloteschoft.
Stap 8 :Breng de bastaard met rietje en al voorzichtig naar de mond.maar voordat je gaat blazen zal je hem vragen of ie nog een laatste wens heeft,en op het moment dat ie zijn wens wil kwaken blaas je met volle kracht de longen uit je lijf zodat dit onwaardig stuk vreten zo groot wordt als een opgeblazen ballon.
Stap 9 : Houdt je vinger goed op het rietje en hou een stukje plakband paraat terwijl je voorzichtig het rietje ui de anus van deze gladjakker haalt.zorg er wel voor dat dit met een soepele beweging gaat en dat er geen lucht ontsnapt.plak snel het plakbandje op de kringspier maar zorg,en dit is heel belangrijk dat de lucht er niet uit kan..ik kan dit niet vaak genoeg benadrukken.
Stap 10 :Leg de kikker op de grond en ga voor hem staan zodat je hem nog 1 keer in de ogen kan aankijken en hou je voet boven de kikker en maak een paar keer een bijna trap beweging zodat ie nog even extra schrikt..en dan,net voordat je je op hem trapt zeg je tegen hem: de volgende die ik ga pakken zijn je moeder en zusjes.na dit te hebben gezegd trap je de kikker dood en ga je op zoek naar zijn zijn moeder en zusjes en hou je eer an je woord.
Volg dit stappenplan zorgvuldig uit en een grote kans dat we binnen de kortste keren kikker vrij zijn.. Het mag dan een beetje veel werk zijn maar het geeft veel voldoening om die groene klootzak in de ogen aan te kijken nadat je het leven uit hem hebt getrapt.
Dit stappenplan mag gekopieerd worden en aan iedereen worden uitgedeeld. Verspreid het woord,de endlosung is nabij.
Ik sta erop dat jullie nietige parasieten dit topic kopieeren en doorsturen naar je "vrienden". we moeten dit probleem snel oplossen Lik mijn Koninklijke scrotum